18 Kasım 2009 Çarşamba

Sınav Nasıl Geçticiler vs. Ya Yok Bi Şeyciler

gugul görsellerde "naber" diye arattım bu çıktı...

Çok şükür sınavlarımızı da olduk. Hare Krişna adına iki kere secdeye yatıp, parmaklarımızın üstünde kalkıyoruz şimdi. Sonra da parmağımızla burnumuza dokunup "ATABETÜLHAKAYIK" diyoruz. Etkileri şu an meçhul ama olsun. Meçhul yerine "çmeçhul" yazdım ya bi de.
Nerede sana doğru sırıtır gibi ama ciddi gibi de olmaya çalışan ve hızlı hızlı adımlarla yaklaşıp "SINAVIN NASIL GEÇTİ? BENİM Bİ KAÇ EMİN OLMADIĞIM VAR AMA HEP ÇALIŞTIĞIM YERLER ÇIKTI. AMA ZOR GİBİYDİ DE" diyen bir arkadaş görürsen, arkana bile bakmadan uzaklaş dostum. Asla peşini bırakmayacaktır. Cevaplarını mukayese edecek ve tetkik edecektir. Koş dostum, Romalı, Doğaca Köylüm, kaç oradan.

Bir de okulda havalı şekilde hasta olanlar var. Lütfen onları alkışlarınızla dışarı alalım. Ama böyle duyarlı gibi alkışlayın, kafalarınızı eğin, gözlerinizi kapatın. Kınar gibi. nar gibi pişmiş kuzu. Herkes tepesine toplaşır ki o da bunun olacağını bilip sıraya kafasını koymuş, "çok dertliyim" kafalarındadır. "Hedegül noldu tatlım" gibi duyarlı sorulardan sonra kafa dertli bir biçimde kalkar ve (ona) der ki: YAA YOK Bİ ŞEY. KARNIM AĞRIYO BİRAZ. KAHVALTI DA ETMEDİM ZATEN STRESLİYİM. ONDAN. İmdi sevgili dostlarım, Romalılar ve Doğaca Köyü sakinleri. Bu kıza ne denir? Ha? Ne yaparsın? "O kadar yoğunum ki sabah kahvaltı etmeye tenezzül bile etmiyrüm, çok ders çalıştığım çün böyle şeylerken uğraşamam" kisvesi altına yatar. "Sabah çok kakam vardı, dün tortor oldum, tuvalete de gidemedim" demek yerine "Stres var" der "Yok bi şey" der. Ha şimdi "Aman ne uğraşıcam lan okulda tost" yerim diyenleri tenzih ederim. Onları alınlarından öperim. Kulak memelerini dillerim.

İmdi dostlarım, bu ölümcül maçın galibini açıklıyorum...

HAZIR MISINIIIIIIIAAAAAAAAAAAAĞĞĞZZ!!11!!!!!1!11birbir

...ya bi an çok iddialı girdim ama yazarken karar vermemiştim daha yani. Bilemedim şimdi bak, aniden sorunca. Ya neyse ya, siz seçin işte. Bana ne yani. Sizin özeliniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder